Vemac logo

POTRAVINY, KTORÝM MÔŽETE DÔVEROVAŤ. Veľkoobchod - maloobchod - distribúcia.

Profil spoločnosti

Ing. Janka Macková Lovichová, prevádzková riaditeľkaNaša spoločnosť sa síce nehrdí prívlastkami ako „nadnárodná" či „najväčšia", napriek tomu, pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov a po celý čas si zachovala rýdzo slovenský charakter.

Novodobá spoločnosť VEMAC trade & Gastro s.r.o., (pôvodne Elektro DJS), založená v roku 1992 nadväzuje na tradíciu rodinnej firmy a vyznáva predovšetkým princípy súdržnosti, loajality a vzájomnej pomoci, a to ako vo vzťahu so zamestnancami, tak aj vo vzťahu k zákazníkovi.

Nechceme sa skrývať za silné slová a heslá, ale tak ako hovorievali naše mamičky, že" muža robia mužom činy a nie slová", rovnako tak my chceme našimi službami a individuálnym prístupom ku zákazníkovi prezentovať, že spoľahlivosť, flexibilita a zodpovedný prístup nie sú len frázy, ale sú súčasťou našej práce a myslenia celého nášho pracovného tímu.

Do nášho produktového portfólia patrí široká škála potravinárskych chladených a nechladených výrobkov určených predovšetkým pre kuchyne, reštaurácie, stravovacie zariadenia a kaviarne. Našimi partnermi sú však rovnako aj veľkoobchody, či maloobchodné prevádzky potravinového charakteru.

Spolupracujeme predovšetkým s domácimi výrobcami, pričom kladieme dôraz na kvalitu a tradíciu výroby. V prípade nedostupnosti výrobkov na domácom trhu vieme zabezpečiť sortiment aj z importu, vrátane špecialít.

Spoločnosť zabezpečuje rozvoz výrobkov v rámci celého územia Slovenskej republiky, a to buď vlastnými dopravnými prostriedkami alebo prostredníctvom zmluvných prepravcov.

Samozrejmosťou je schválenie skladu, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici a riadi sa systémom HACCP.
V blízkej budúcnosti spoločnosť plánuje zavedenie ISO22000.

Ing. Janka Macková Lovichová

spacer

Naši hlavní partneri

© 2011 VEMAC trade & Gastro s.r.o., Ulica Slobody 30, 962 37 Kováčová fax: +421 233 204 662, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.